Ulaşım - Lojistik

MNG Kargo’dan Korona önlemleri

25 Mart 2020 Çarşamba

Tüm kargolar aktarma merkezlerinde dezenfeksiyon işleminden geçiriliyor. Bu da kargoları 30 gün boyunca koruyor.

 

 

MNG Kargo, hem çalışanlarının hem de müşterilerinin sağlığını korumak adına birçok önlem alıyor. Tüm kargolar, aktarma merkezlerinde dezenfeksiyon işleminden geçiriliyor, bu işlem de kargoları 30 gün süresince koruyor. MNG Kargo dağıtım personelleri, maske takıp eldiven kullanarak teslimatta hijyen standartlarını da üst seviyeye taşıyor.

 

Yeni bir kampanyayı da hayata geçiren MNG Kargo, dosya, 1-5, 6-15 ve 16-30 kg/desi kargoları tüm Türkiye'ye SMS ve ambalaj dahil sabit fiyatla taşıyor. 15 Nisan’a kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için saat 14.00’a kadar 0850 22 06 06 numaralı #evdekal hattını arayarak adrese kurye çağırmak yeterli oluyor. Kargolar kapılarından alınarak teslimat adresine ulaştırılırken müşteriler de teslimat süreçlerine ilişkin SMS ile bilgilendiriliyor.

 

Evde kalın biz ihtiyaçlarınız için hizmetteyiz

MNG Kargo İcra Kurulu Üyesi Özgün Şahin, “Toplum sağlığını korumak için genç yaşlı herkesin evinde kalması gerekiyor. Bu süreçte hayat da devam ettiği için mutlaka dışarıya çıkmanızı gerektiren işlemler olacaktır. Kargo aşamasında bu görevi biz üstleniyoruz. MNG Kargo olarak gerekli tüm tedbirleri alarak tüm ihtiyaçlarınızı sizlere ulaştırıyoruz.”

 

Çok tartışılan bir konu olan virüsün kargo aracılığıyla yayılması ihtimaline karşın Şahin, Dünya Sağlık Örgütü’nün bu konudaki açıklamasını aktarıyor: “Hastalık, virüs taşıyan bir kişi öksürdüğünde veya hapşırdığında burun veya ağızdan atılan solunum damlacıkları yoluyla kişiden kişiye bulaşabiliyor. Bu damlacıklar, söz konusu kişinin etrafındaki nesnelerde veya yüzeylerde bulunabiliyor. Bu nesnelere veya yüzeylere dokunup ardından yüze dokunulursa bulaşabiliyor. Gerekli önlemler alındığında, kişisel hijyen sağlandığında böyle bir ihtimal olmadığını düşünüyoruz.”

 

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme