Teknoloji - Telekomünikasyon

Netmarble'ın yeni oyunu Iron Throne yayında

17 Mayıs 2018 Perşembe

1 milyondan fazla oyuncunun ön kayıt yaptırdığı, herkesin kral olmak için yarıştığı savaş oyunu Iron Throne, şimdi tüm dünyada iOS ve Android cihazlarda.

 

 

Dünya çapında en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Corporation, bugün mobil cihazlar için yeni MMO strateji oyunu Iron Throne’un, iOS ve Android cihazlar için dünya çapında (Çin hariç) yayında olduğunu duyurdu.

 

Netmarble tarafından geliştirilen ve yayınlanan Iron Throne oyununun, 19 Nisan 2018'de başlayan global ön kayıtlarından önce, kalite değerlendirmesi için Ekim 2017'de 8 ülkede ön lansmanı gerçekleştirildi. Eşsiz oyun sistemi ve sürükleyici grafikleriyle Iron Throne,resmi yayın tarihinden önce bir milyondan fazla ön kayıt aldı.

 

Iron Throne, klasik savaş stratejisi oyunu, sürükleyici hikayeler ve ters köşeler ile dolu RPG oyun görevleri gibi renkli oyun bileşenleri ve askerleri ya da kaynakları kaybetmeden oynanabilen Büyük Savaş ve Lejyon Savaşı gibi çeşitli savaş odaklı modları ile tamamen yeni bir strateji oyunu deneyimi sunuyor. Tamamen işlenmiş yüksek kaliteli 3 boyutlu görsellere sahip olan Iron Throne, oyuncuları Başkent Savaşını kazanıp kral olmak için girdiği mücadelede farklı stratejilerden yararlanmaya, destansı savaşlarda hayatta kalmaya ve güçlü ittifaklar kurmaya zorlayacak.

 

Netmarble Chief Global Officer’ı Seungwon Lee, “Netmarble’ın misyonu, her zaman oyuncularımız için en yenilikçi mobil oyun deneyimlerini sunmaktır” dedi. “Iron Throne, mobil cihazlarda daha önce hiç görülmemiş bir deneyim sunmak için temel MMO strateji oyununu, derin RPG öğelerini ve sınıfındaki en iyi görselleri bir araya getiriyor. Sonunda oyuncuların kendi hikayelerinin kralları olmasını sağlayabileceğimiz için çok heyecanlıyız.”

 

 

 

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme