Spor

Izgaranın ateşini Trabzonspor büyütecek!

21 Ocak 2020 Salı

TAB Gıda, Bordo-Mavililerle kazan-kazan temelli bir iş birliği anlaşmasına imza attı.

 

 

TAB Gıda, basketbol tarafında 2018 yılından bu yana başarılı bir şekilde sürdürdüğü Euroleague sponsorluğunun ardından spor macerasına futbolu da ekledi. Trabzonspor taraftarlarına yönelik kazan-kazan temelli bir iş modeli geliştiren TAB Gıda, Türk sporunun gelişimine katkı sağlama vizyonu doğrultusunda taraftarların kulüplerine kolayca destek olabilmesi için köprü görevi üstlenecek. İş birliği anlaşması, TAB Gıda CEO’su Caner Dikici ve Trabzonspor Kulubü Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun katılımıyla Burger King Anadolu Hisarı restoranında gerçekleşen imza töreninde duyuruldu.

 

Konu destek olunca her yer Trabzon!

2019-2020 sezonunun ikinci yarısından itibaren başlayacak iş birliği, 5 yıl boyunca devam edecek. Anlaşma kapsamında 17 Ocak 2020 tarihinden itibaren, TAB Gıda'nın amiral gemisi Burger King® başta olmak üzere, Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarının en sevilen menüleri, Trabzonspor menüsü olarak taraftarlarla buluşacak. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış 1200’den fazla restoran aracılığıyla kulübe sağlanan desteğin azami seviyede gerçekleşmesi hedefleniyor.

 

"Asıl sponsor taraftar"

TAB Gıda CEO’su Caner Dikici imza töreninde yaptığı açıklamada, “Futbolun ve taraftarlığın dinamik dünyasının içinde olmaktan ve basketboldan sonra futbola da ızgara ateşimizi taşımaktan mutluyuz. Trabzonspor taraftarı kulübüne gönülden bağlı. Artık taraftarlar da kulüplerine destek olma ve rekabet ortamında ekonomik avantaj sağlama konusunda daha bilinçli. TAB Gıda olarak bu iş birliği modeliyle Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış restoranlarımıza gelen Trabzonspor taraftarı, kulübüne özel menüleri tercih ederek takımına kolayca destek sağlayabilecek. Kazan-kazan temelli bu modelde, meşhur ‘Bize her yer Trabzon!’ sloganı vücut buluyor. Burada asıl sponsorun taraftar olduğunu vurgulamak isterim” dedi.

 

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu ise yaptığı konuşmada Trabzonspor'un marka değeri ile son derece örtüşen bir sponsorla iş birliği yapıyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Trabzonspor son yıllarda güçlü sponsorluk anlaşmalarına imza atıyor. TAB Gıda da bunlardan biri. 2020'li yılların ilk büyük iş ortaklığı. Bize de, onlara da başarı ve iyi şans getirmesini diliyorum. Taraftarlarımızın bu birlikteliğin en önemli bileşeni olduğunun da altını ısrarla çizmem gerekiyor. Bordo-Mavi tutkusunu her fırsatta ortaya koyan taraftarlarımız, yedikleri içtikleriyle de takımlarına destek olabilecekler artık. Bu noktada tüm Bordo-Mavililerin bu ortaklığa sahip çıkacağına, taraftar bilinci ve duyarlılığıyla yaklaşacaklarına yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Cafe Spor

Cafe Spor - Turgut Arslan

Yeni bir lider geliyor

En Çok Okunanlar

   Finans Caddesi - Kayıt Ol

   Sosyal ağlara üye misiniz?

   Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

   Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

   Kullanıcı Adınız

   Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
   3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

   E-Posta Adresiniz

   Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

   Şifreniz

   6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
   Finans Caddesi - Giriş Yap

   Sosyal ağlara üye misiniz?

   Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

   Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

   E-Posta Adresiniz

   Şifreniz

   Finans Caddesi - Bilgilendirme