Sağlık

Silmeyin yıkayın !

1 Ekim 2018 Pazartesi

kişisel bakımda en mahrem bölgeye yönelik yeni sloganı “Silme, yıka”. Klozet sistemlerinin artan popülaritesi ile ortaya çıkan bu yeni düşünüş biçimi, dünyayı değiştiriyor.

 

Tuvalet kağıdının “keşfi”nden önce, yosun, yaprak veya eski bez parçalar kullanılıyordu. Aslında kağıt, hijyen kültürünün son durağı da değil. Bir sonraki aşamaya geçildi bile: kişisel bakımda en mahrem bölgeye yönelik yeni sloganı “Silme, yıka”. Klozet sistemlerinin artan popülaritesi ile ortaya çıkan bu yeni düşünüş biçimi, dünyayı değiştiriyor.

 

Tuvalette devrim yaratan hijyen

GROHE’nin sunduğu Sensia Arena akıllı klozet sistemindeki gibi yıkama ve hava kurutma fonksiyonlu klozet fikri giderek yaygınlaşıyor. Akıllı klozet sistemleri Asya’da daha popüler. Örneğin Japonya’da, tuvaletlerin yüzde 80’inde akıllı klozet sistemi bulunuyor. Avrupa’da ise gitgide daha fazla tüketici tuvalet kağıdından vazgeçerek en doğal temizlik malzemesi suyu tercih ediyor. Su sadece daha hijyenik olmakla kalmıyor, aynı zamanda cilde de daha hassas.

 

Geleneksel tuvaletlerden daha konforlu ve hijyenik

Akıllı klozet sistemleri, geleneksel tuvaletlere kıyasla çok daha konforlu ve hijyenik. Klozet kullanıldıktan sonra, farklı ayarlanabilir jet tiplerinin yer aldığı küçük duş kolları, ılık su ile kapsamlı temizlik sağlıyor. Koku giderme ve sıcak havalı kurutma fonksiyonları maksimum kişisel konforu güvence altına alıyor. Gelişmiş teknolojiler, tuvalet kağıdı veya ıslak mendil kullanımından çok daha taze, temiz ve hoş bir his sağlaması ile daha iyi ve daha temiz bir deneyim sunuyor. Su akışının tipi, yoğunluğu, sıcaklığı ve konumunun yanı sıra jet tipleri ve temizleme yöntemi de ayrı ayrı ayarlanabiliyor. Hatta GROHE akıllı klozet sistemi, bir akıllı telefon uygulaması ile dahi ayarlanabilmesi ile kullanıcıların takdir ettiği akıllı ayarları sunuyor.

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme