Piyasa

Bayramı sıfır borçla karşılayın!

11 Haziran 2018 Pazartesi

Ramazan ayında bireysel kredi ve KOBİ kredi borcu bulunanlara yönelik yeni bir kampanya başlatan İstanbul Varlık, 230 bin kişiye özel indirim ve cazip fırsatlar ile borçlarını sıfırlama imkanı sunuyor. Kampanya 29 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek.

 

 

Tahsili Gecikmiş Alacak (TGA) piyasasında 15 yıllık tecrübeye sahip olan İSTANBUL Varlık’ın tahsilat yönetimini grup şirketi olan PLATO Finansal yönetmektedir. İstanbul Varlık’a bağlı Plato Finansal bireysel kredi borcu bulunan tüketicilere ve KOBİ’lere destek olmak amacıyla bir 'Ramazan Kampanyası' başlattı.

 

Şirket, 29 Haziran 2018 tarihine kadar devam edecek kampanya ile 230 bin kişiye ulaşmayı hedefliyor.  13 farklı bankanın İstanbul Varlık’a devrolmuş KOBİ ve bireysel kredi borçlarını kapsayan kampanya ile ödeme güçlüğü çeken borçlulara, 6 aydan 48 aya kadar borçlarını taksitlendirme ve borcunu sıfırlama imkanı sağlanıyor.

 

Kampanyayı 16 Mayıs 2018 tarihinde başlattıklarını belirten Plato Finansal Genel Müdürü Tuncer Kılıç, “Bu kampanya kapsamında borçlulara, birikmiş faizlerinin büyük kısmı silinerek 6 aydan 48 aya kadar taksitlendirme imkanı sunuluyor. Plato Finansal olarak ödeme güçlüğü çeken borçlulara uygun ödeme koşulları sağlayarak onları yeniden kayıtlı ekonomiye kazandırmak istiyoruz. Her borçluya özel, geliri ile doğru orantılı, onları zorlamayacak çözümler sunarak Şeker Bayramı’na borçlarından kurtularak girmelerini hedefliyoruz. Ramazan ayında bizi arayanlar özel indirimlerden yararlanarak borçlarını rahatlıkla kapatabilir” dedi.

Kampanyadan yararlanmak isteyen borçluların 29 Haziran 2018 tarihine kadar Plato Finansal Çağrı Merkezi’ni (0 212- 386 80 66) aramaları gerekiyor.

 

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme