Bankacılık

Garanti Bankası'ndan ramazan bonusu!

6 Mayıs 2019 Pazartesi

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Garanti Bonus sahipleri alışverişlerinden 70 TL bonus, Miles&Smiles kredi kartlarını kullananlar 3.750 mil, Shop&Fly kart sahipleri ise 15.000 mil kazanacak.

 

 

Garanti Ödeme Sistemleri, kredi kartı müşterileri için Ramazan’a özel kampanyalarına bu yıl da yenisini ekledi. Ramazan boyunca harcamalarını Garanti Bankası kredi kartlarıyla yapanlar ekstra bonus ve uçuş milleri kazanıyor.

 

Ramazan Kampanyası kapsamında Bonus sahipleri, 9 Haziran’a kadar Bonus üyesi işyerlerinden market veya akaryakıt sektörlerinde yaptıkları 125 TL ve üzeri ilk harcamada 10 TL, üçüncü harcamada 20 TL, altıncı harcamada 40 TL, toplamda 70 TLbonus kazanıyor. Kart sahipleri kampanyaya ilk harcamalarından önce “KAZAN” yazıp 3340’a SMS atarak veya BonusFlaş uygulamasından “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak katılabiliyor. Ek olarak, 70 TL bonus kazanan ve beş yıla kadar Bonuslu olanlara ekstra 5 TL bonus, beş yıl ve üzeri Bonuslulara ise 10 TL ekstra bonus, toplamda ise 80 TL’ye varan bonus kazanma fırsatı sunuluyor.

 

Miles&Smiles kredi kartı sahipleri de 3 Haziran tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında; market ve akaryakıt sektörlerinde yaptıkları 250 TL ve üzeri ilk dokuz harcamaya ekstra 250 mil, 10. harcamaya ekstra 1.500 mil, toplamda ise 3750 mil kazanıyor. Kampanyaya katılacak Miles&Smiles kredi kartı sahiplerinin ilk harcamadan önce “RAMAZAN” yazıp 3340’a SMS göndermesi ya da BonusFlaş uygulamasındaki “Hemen Katıl” butonunu tıklaması gerekiyor.

 

Shop&Fly kredi kartı sahipleri ise 31 Mayıs’a kadar sürecek kampanya kapsamında yaptığı her 200 TL üzeri market ve akaryakıt harcamalarına ekstra 1.500 mil, toplamda 15.000 mil kazanıyor. Kart sahipleri BonusFlaş uygulamasındaki “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak kampanyaya katılabiliyor.

En Çok Okunanlar

   Finans Caddesi - Kayıt Ol

   Sosyal ağlara üye misiniz?

   Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

   Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

   Kullanıcı Adınız

   Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
   3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

   E-Posta Adresiniz

   Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

   Şifreniz

   6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
   Finans Caddesi - Giriş Yap

   Sosyal ağlara üye misiniz?

   Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

   Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

   E-Posta Adresiniz

   Şifreniz

   Finans Caddesi - Bilgilendirme