Bankacılık

Müşteriler oyuncu oldu!

15 Kasım 2018 Perşembe

Garanti’nin Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz’in baba-kızı canlandırdığı ve Ugi’nin eşlik ettiği reklam kampanyasının yeni filmi yayında.

 

 

20 yılı aşkın süredir dijital bankacılık alanında yürüttüğü çalışmalarla, sektöre öncülük eden Garanti Bankası, ana bankacılık uygulaması Garanti Cep’le geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da çeşitli ödüllere layık görüldü. Son olarak en prestijli uluslararası iş ödüllerinden birinde Avrupa’nın En İyi Mobil Bankacılık Uygulaması seçilen Garanti Cep’in ödül hikayesi, reklam kampanyasının en yeni filmine de konu oldu.

Bankanın yeni reklam filminde müşteriler ve Garanti Bankası çalışanları, Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz ile kamera karşısına geçti. Garanti Bankası Genel Müdürlüğü’nde çekilen ve oldukça renkli görüntülere sahne olan reklam filminde Garanti, müşterilerine teşekkür etmek amacıyla bir ödül töreni düzenliyor.

 

Duygu ve Ugi’nin sunuculuğunu üstlendiği bu gecede Ugi, başarının gerçek sahibinin uygulamayı kullanan tüm müşteriler olduğunu söyler. Sunucularımız, Garanti Cep’ten en çok işlem yapanlardan Kenan Akansel ve en çok QR kod ile para çekenlerden Reşat Can Zengin’i sahneye davet eder. Garanti Bankası’nın müşterileri olan bu isimlerin ardından tören, gecenin heyecanla beklenen son teşekkürü ve Ayhan Sabit’in bilindik komiklikleriyle devam eder…

 

Garanti Bankası’nın gülümseten reklam kampanyasının yeni filmi hakkında bilgi veren Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Direktörü Elif Güvenen, “Her zaman yenilikçi, yaratıcı ve iz bırakan kampanyalar yaratmaya özen gösteriyoruz. Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz ikilisinin Ugi’ye eşlik ettiği yeni filmimizin bizim için çok özel ve farklı bir anlamı oldu. Değerli müşterilerimiz ve bankamızın kıymetli çalışanlarının kamera karşısına geçtiği çekimler, oldukça renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. Ortaya yine izlemesi keyifli yeni bir reklam filmi çıktı. Müşterilerini her zaman odağına koyan bir banka olarak onlarla birlikte kamera karşısına geçerek teşekkürümüzü en içten şekilde iletmek bizim için unutulmaz bir deneyim oldu. Umuyoruz ki, yeni reklam filmimizi izleyenler de en az bizim kadar keyif alacaklar.” dedi.

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme