Atama Haberleri

Diversey MEA Bölgesine yeni başkan

11 Ekim 2018 Perşembe

18 yıldır Diversey bünyesinde önemli görevler üstlenen Gökhan Özdöl, Diversey MEA (Orta Doğu ve Afrika) Profesyonel Birimi Bölge Başkanlığı görevine atandı.

 

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu olan Gökhan Özdöl, kariyerine 1994 yılında Lever Endüstriyel’de satış temsilcisi olarak başladı. Şirketin Lever Endüstriyel’den Diversey’e yolculuğunda sırasıyla, 1997 yılında Satış Operasyon Müdürlüğü, 1999 yılında Pazarlama Direktörlüğü ve 2000 yılında da Satış Direktörlüğü görevlerini üstlenerek stratejik önem arz eden başarılı projeleri hayata geçirdi. 2007 yılında Diversey kariyerine Sonorous markasını kurmak amacıyla ara veren Özdöl, 2014 yılında Diversey-Sealed Air şirketine, Türkiye, İsrail, Kafkasya ve Orta Asya’dan sorumlu Genel Müdür olarak yeniden katıldı. Gökhan Özdöl, stratejik yapılanma, operasyonel verimlilik, ekip ve müşteri yönetimi, değişim liderliği konularında gösterdiği başarılarla adından söz ettirerek, şirkete kazandırdığı bölgesel pek çok ödülün ardından, Ekim 2018 itibariyle Diversey MEA (Orta Doğu ve Afrika) Profesyonel Birimi Bölge Başkanlığıgörevine getirildi.

 

Diversey Hakkında

Diversey Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak amacımız her gün insanlara koruma ve bakım sağlamaktır. Diversey daima hayatı kolaylaştıran öncü bir firma olmuştur ve gelecekte de bunu sürdürecektir.

 

94 yılın uzmanlığı ve birikimi ışığında Diversey, sürdürülebilir çözümler sağlayan, ihtiyaca özel, müşteri odaklı bir yaklaşım ile hayat kurtaran temizlik çözümleri geliştirmektedir. Çevreyi koruyup iyileştirirken, yaptığımız her şeyde müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak hareket ederiz. Diversey’in etik ilkeleri tüm ürünlerinin yanı sıra çalışanları, müşterileri ve dünyamızla kurduğu ilişkinin merkezindedir. Bu etik ilkeler iletişim ve yenilikte geleceğin öncüleri olma amacımızın temelini oluşturur.

 

Zihin ve makine gücünü birleştirerek temizlik ve hijyen verilerini etkin faaliyetlere dönüştürmemizi, insan kaynaklarına saygıyla yaklaşmamızı sağlayan Internet of Clean™, faaliyetimizin temel dayanaklarından biridir. Diversey olarak verimliliğin geliştirilmesi, toplam işletme maliyetlerinin düşük tutulması ve markanın korunmasına katkıda bulunuyoruz. Başkanımız ve CEO’muz Dr. İlham Kadri öncülüğünde yönetilen ve yaklaşık 9000 kişiye istihdam sağlamakta olan Diversey, 2016’da yaklaşık 2,6 milyar dolar hacime sahiptir.

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme