Atama Haberleri

Lesaffre Türkiye’ye yeni Genel Müdür

4 Eylül 2018 Salı

Ünsal Yamaner, Türkiye’de 600’e yakın çalışanı ile faaliyette olan Lesaffre Türkiye’ye genel müdür olarak atandı.

 

 

Maya endüstrisinde global referans olan Lesaffre’ın Türkiye Genel Müdürlüğü’ne sektörün deneyimli isimlerinden Ünsal Yamaner getirildi.

Neredeyse tüm kariyeri boyunca maya sektöründe çalışan Yamaner, Lesaffre Türkiye ekibine katılmadan önce Lesaffre’ın Fransa’da bulunan genel merkezinde Global Baking Center Koordinatörlüğü görevindeydi.

 

İş yaşamı boyunca birçok başarıya imza atan Yamaner, birçok farklı ülkede ve farklı pozisyonlarda çalışarak, maya sektöründeki en önemli isimlerden biri haline geldi. Kariyerine 1991 yılında IBS Research&Consultancy’de Proje Koordinatörü olarak başlayan Yamaner, sonrasında ise 1994-1999 yılları arasında AB Mauri Maya şirketinde İhracat Satış Müdürü olarak görev aldı. Sonrasında bu şirkette 13 yıl boyunca Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan sorumlu Yönetici, İş Geliştirme Müdürü, Proje Müdürü ve İhracat Bölge Koordinatörü gibi farklı görevlerde bulundu. Edindiği tecrübeler ve üstlendiği görevlerdeki üstün başarısı sayesinde, 2012 yılında Dosu Maya’ya Genel Müdür olarak atanan Ünsal Yamaner, bu görevi 2 yıl başarıyla sürdürmüştür. 2014 yılında Lesaffre’ın Dosu Maya’yı bünyesine katmasının ardından da Global Baking Center Koordinatörlüğü görevini üstlenmiştir.

 

Lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan Yamaner, ardından İstanbul Teknik Üniversitesi ve Exeter Üniversitesi’nde MBA eğitimi almıştır.

Maya sektöründe edindiği tecrübeleri Lesaffre Türkiye ailesine aktaracak olan Yamaner, yenilikçi vizyonu ve hedefleri doğrultusunda Lesaffre Türkiye’nin daha da güçlenmesini sağlayacak

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme