Atama Haberleri

TÜRKİYE’DEN, QNET GLOBAL’E TRANSFER

22 Ocak 2018 Pazartesi

150’den fazla ülkede faaliyet gösteren Malezya merkezli QNET Global’de Pazarlamadan Sorumlu Başkan görevine bir Türk, Müge Uz getirildi.

 

QNET Global kadrosuna yeni bir isim katıldı. İş hayatında 17 yılı geriden bırakan Müge Uz, Türkiye’de L’oreal, Harvey Nichols, Yıldız Holding gibi öncü firmalarda pazarlama ve iş geliştirme departmanlarında çeşitli görevler üstlendi. 2014 yılında kategori müdürü pozisyonunda Oriflame’de çalışmaya başlayan Müge Uz, 2015 yılında Türkiye Bölge Pazarlama Direktörü olarak devam etti. Bu görevinden sonra bir başka doğrudan satış şirketi olan QNET Global’e Pazarlamadan Sorumlu Başkan olarak transfer oldu.

 

Dünya çapında 10 milyona yakın satış temsilcisi bulunan QNET’te Müge Uz, şirketin pazarlama süreçlerinin en etkin çözümlerle yönetilmesi ve global pazardaki yerinin daha da güçlendirilmesi amacıyla projeler geliştirilmesine odaklanacak. 1979 yılında doğan Müge Uz, Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezundur.

 

QNET Hakkında

 

QNET, Avrupa ve Amerika'dan aldığı doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Dünya çapında 10 milyona yakın bağımsız temsilcisiyle 150’den fazla ülkeye ulaşan QNET, 2010 yılında Türkiye’ye adım attı. Bugün QNET Türkiye, 150 bine yakın bağımsız satış temsilcisinden oluşan güçlü bir networke sahip. Doğrudan satış sektörünün en önemli listeleri arasında gösterilen 100 Solid Top MLM Companies listesinde yer alan QNET, 2015 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün resmi doğrudan satış sponsorudur. QNET Türkiye, 2014 yılında 8. Süper Kupa karşılaşmasının sponsorluğunu üstlendi; aynı zamanda TEGV ve Koruncuk vakıfları ile işbirlikleri gerçekleştirdi. QNET Türkiye, Aile ve Sosyal Politikalar Spor Kulübü Voleybol Takımı 2017 yılı sponsorudur.

'Dünyaya değer katmak için kendini geliştir' felsefesi ile hareket eden QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde Vitanew gıda takviyeleri, Couleurs by QNET makyaj malzemeleri, Brille Premium diş ve ağız bakım seti, erkekler için geliştirilen DEFY Erkek Cilt Bakım Ürünleri, Bernhard H Mayer ve QNETCity saatleri, HomePure Nova su arıtma cihazı, Airpure hava temizleme cihazı, Physio Radiance cilt bakım ürünleri, Swiss e Learning Institute uzaktan eğitim platfomu, Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır

Finans Caddesi - Kayıt Ol

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Yeni bir Finans Caddesi kullanıcı hesabı oluştur :

Kullanıcı Adınız

Kullanıcı adınız haber yorumlarında ve site içi diğer uygulamalarda görüntülenen isminizdir.
3-12 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.

E-Posta Adresiniz

Lütfen dikkatli yazınız. Girdiğiniz adrese hesap doğrulama e-postası gönderilecektir.

Şifreniz

6-10 karakterden oluşmalı ve boşluk içermemelidir.
Finans Caddesi - Giriş Yap

Sosyal ağlara üye misiniz?

Finans Caddesi'ne Facebook hesabınızı kullanarak bağlanabilirsiniz :

Finans Caddesi hesabınızla giriş yapın :

E-Posta Adresiniz

Şifreniz

Finans Caddesi - Bilgilendirme